Whatsapp Grup Kurmada Pratik Yöntem

Bu yazımızda sizlere Whatsapp'ta Grup Kurarken Bağlantı Yoluyla Grup Kurma Yönetimi Anlatacağız. Böylelikle, Grup Üyelerinin tek tek numarasını kaydetip, Gruba eklemeye çalışma zahmetinden kurtulacaksınız. Grup Üyeleri Oluşturduğunuz Bağlantıya tıklayarak hemen Gruba Katılabilecekler. Özellikle toplantılarda, seminerlerde, forumlarda vs. gibi belli bir topluluğun grup oluşturması durumunda anlatacağımız yöntem çok pratiklik sağlayacaktır.

Yorum yaz (0 Yorumlar)
15 Temmuz Resmi Logosu İndir

15 Temmuz'un Resmi Logosu Belli Oldu. 15 Temmuz Logosunu Facebook, Whatsapp, Twitter, İnstagram, Google ve Youtube Kanalı Profil Resimleri ve Kapak Resimleri olarak kullanmak için hazırladık. Yapmanız Gereken Hangi resmi kullanmak istiyorsanız Bilgisayarda Resmin üzerine gelip > sağ tıklayıp > Resmi Farklı Kaydet, Telefondan resimleri indirmek isterseniz Resmin Üzerine Basılı Tutup Resmi Kaydet seçeneği ile diyerek indirebilirsiniz.

Yorum yaz (2 Yorumlar)
Akıllı Tahta Eğitsel Oyunlar İndir

Fatih Projesi kapsamında okullarımızın bir çoğunda artık akıllı (etkileşimli) tahtalar kullanılıyor. Öğrenmenin en etkili yollarından biri de oyunla öğrenmektir. Bu indireceğiniz flash oyunlarla öğrencilerimiz sınıf içinde oynayarak, eğlenerek öğrendiklerini pekiştireceklerdir.

Yorum yaz (24 Yorumlar)
İnternetten Video İndirmenin Kolay Yolu

Bu Yazımızda İnternette Video Sitelerinde İzlediğiniz Videoları en kolay bir şekilde nasıl indireceğinizi anlatmaya çalışacağım. Youtube, Facebook gibi sitelerdeki videoları veya internetten izlediğimiz bir filmi, klibi bazen indirme ihtiyacı duyabiliyoruz. Bunun için dakikalarca program arayıp, nasıl indireceğimizi arastırıp ekstra programlar kurmak zorunda kalıyoruz.

Yorum yaz (0 Yorumlar)
  • 1
  • 2

Jest Web Kalitesi ve Üstün Hizmeti İle Hemen Web Sitesi Sahibi Olmak İstiyorsanız Teklif Formunu Doldurup Gönderin. Size Geri Dönüş Sağlayalım.